METİN ACIPAYAM AZERBAYCAN BASININA AKTÜEL GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Metin Acıpayam: “Güçlü lider etrafında kümelenen yapı, kanun dışı hiç bir harekete geçit vermeyecektir”

Türkiye`nin genç fikiradamlarından, araştırmacı yazar Metin Acıpayam  2019 öncesi muhalif cephenin biraraya gelmesinin bir boş çaba olduğunu söyledi. Sayın Acıpayam karşı tarafın herhangi bir meşruiyetinin olmadığını da sözlerine ekledi:

“Tayyip bey stratejik olarak karşı tarafın meşruiyetini elinden aldı. Türk halkı karma yapılardan hoşlanmaz ki, bu yapının içinde herzaman Türk halkına ve Türk devletine ihanet etmiş bir takım güçler de mevcut ki, bunları asla ve asla unutmadık… Kanımca, Türk halkı daha önce de yaptığı gibi 1’de karar kılacaktır ve ihanet edenlere asla geçit vermeyecektir. Üstelik, karşı taraf daha birliği sağlayamadı bile… Ve yapıları çok karmaşıktır diye sağlayacaklarını da sanmıyorum”

Acıpayam bütün olumsuzluklara rağmen Türkiye`nin, kendi ‘oluş’unu gerçekleştireceğini ve mâzide olduğu gibi tekrar Medeniyet devleti olacağını belirtti: “Başta AB, ABD, NATO felaket senaryosundan başka hiç bir şey üretememektedir, Felaket Senaryosunun ise insanlığı sürükleyecek tek mecrası NİHİLİZM bataklığıdır… Batı’nın nihilizmden kurtulma şansı yoktur. Toynbe’nin dediği İstikbal İslamındır ve bunun da vatanı, karargahı, mecraı Türkiye’dir…

FETÖ tıpkı ağbabası Batı gibi mahvolmuştur. Türkiye’de artık illegal örgütlenmelere, mafya tipi yapılanmaların hayat hakkı yoktur.. Çünkü güçlü bir lider ve gittikçe büyüyen bir devlet ve anlayış vardır. Güçlü lider etrafında kümelenen yapı, kanun dışı hiç bir harekete geçit vermeyecektir.”

https://siyasiistikrar.wordpress.com/2017/05/16/metin-acipayam-guclu-lider-etrafinda-kumelenen-yapi-kanun-disi-hic-bir-harekete-gecit-vermeyecektir/

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s